TESLİMAT ŞARTLARI

Siparişinizin onaylanmasından sonra "Hesabım" bağlantısı üzerinden siparişlerinizi görüntüleyebilir, durumları hakkında bilgi sahibi olabilir ve kargoya verildikten sonra kargo takibi yapabilirsiniz.

Online olarak sitemizden verilen siparişler sipariş formunda belirtilen zaman içinde periyodik olarak her gün, gün içinde belli saatlerde kontrol edilmektedir. Saat 16.00’den sonra verilen siparişler ertesi gün değerlendirilir.

Siparişleriniz 16:00’dan önce gelmesi durumunda aynı gün kargoya verilmektedir. 16:00’dan sonra gelen siparişler ertesi iş günü kargoya teslim edilir. 24 saatte kargoya verilen ürünlerin hızlı teslimatları hafta sonu ve resmi tatiller hariçtir. Yüksek sezon indirim zamanlarında yoğunluktan dolayı teslimat süreleri uzayabilir. Şehir merkezleri dışında kalan bölgelere göre teslimat süreleri farklılık gösterebilir. Bazı ürün renkleri stok durumuna göre farklılık gösterebilir.

İndirim ve promosyon zamanlarında, artan talep nedeniyle teslimatın biraz daha geç gerçekleştirilebileceğini bilmenizi isteriz. 

İADE ŞARTLARI

Vesta Tattoo.com'dan aldığınız ürünleri, teslimat tarihinden itibaren en geç 14 gün içerisinde iade yapabilirsiniz. Belirtilen sürenin aşılması durumunda, iade işlemleri gerçekleşmemektedir. İade süresi dolan, kullanılmış tekrar satılabilirlik özelliğini kaybetmiş ya da hasar görmüş ürünlerin iade ve değişimi kabul edilmeyecek, size karşı ödemeli olarak geri gönderilecektir.

İadeniz Vesta Tattoo com'un ilgili birimleri tarafından incelendikten sonra sizlere dönüş yapılarak süreç başlayacaktır. İadeniz onaylandığında ürün ücreti, irtibat numaranızdan sizlere ulaşıldığı taktirde iade edilir. Bundan sonraki süreç tamamen bankanıza bağlıdır ve Vesta Tattoo.com'un bankanıza müdahale etme hakkı yoktur. Taksitli olarak satın almış olduğunuz ürüne ait bedelin tamamı kredi kartınıza iade edilmektedir, ancak bankanız tarafından, iadenin geri ödemesi, yine taksitli şekilde kredi kartınıza yansıtılmaktadır. Ücretsiz kargo fırsatından faydalanılarak oluşturulan siparişlerin ücret iadelerinde kargo ücreti iadesi yapılmamaktadır. Ulaşılamayan irtibat numaralarından kaynaklı gecikmelerden Vesta Tattoo.com sorumlu olmamaktadır. Ayrıntılı bilgi için İletişim sayfasından formu kullanarak bilgi talep edebilirsiniz. vestatattoo.com'da satılan ürünler kişisel kullanım ve hijyenik ürünleridir. Steril paketi açılmış, denenmiş veya kullanılmış ürünlerin iadesi mevzuat gereği yapılmamaktadır.

İADE VE DEĞİŞİM SÜRESİ KAÇ GÜNDÜR ?

Vesta Tattoo.com'dan kaynaklanan, yanlış ürün, yanlış beden ve yanlış renk v.b gönderimleri, kullanmadan, satılabilir özelliğini kaybettirmeden ürünün size teslim tarihinden itibaren 14 gün içerisin de Vesta Tattoo.com Müşteri Hizmetleri ile temasa geçerek ve kargo ücretini ödeyerek iade yapabilirsiniz. Bu sürenin dışın da herhangi bir şekil de ürünlerinizin iade ve değişimi yapılamamaktadır. 

Vesta Tattoo.com, dilediği zaman bu yasal uyarı sayfasının içeriğini güncelleme yetkisini saklı tutmaktadır ve kullanıcılarına siteye her girişte yasal uyarı sayfasını ziyaret etmelerini tavsiye etmektedir.