FK Irons Spektra Flux Chromium...
FK Irons Spektra Flux Chromium...

FK Irons Spektra Flux Chromium Wireless Tattoo Machine Kablosuz Şarjlı Bataryalı Rotary Dövme Makinesi

₺12.999,90
KDV dahil

FK Irons Spektra Flux Chromium Wireless Tattoo Machine Kablosuz Şarjlı Bataryalı Rotary Dövme Makinesi

FK Irons Spektra Flux Wireless Tattoo Machine Kablosuz Şarjlı Bataryalı Rotary Dövme Makinesi

FK Irons'ın devrim niteliğindeki kablosuz, bataryalı rotary dövme makinesi Flux Kalem tipi rotary dövme makinelerinde gelişen teknoloji ile birlikte artık kablosuz ve bataryalı makineler ön plana çıkıyor. USB Type C kablo ile istediğiniz yerde şarj edebilirsiniz. İçerisinde çok kısa bir kablo bulunmasının sebebi, şarj hızını düşürmemek için. Uzun kablolarda şarj yavaşlar ve motora sorun çıkarabilir. Lütfen içerisinden çıkan kabloyu kullanınız. Ortalama bir buçuk saatlik şarj ile ortalama on saat kullanabilirsiniz. Yeni teknoloji motoru, 4mm direct drive stroke'u ile çizgi, dolgu ve gölge işlemlerinizi çok rahat yapabilirsiniz. Özellikle bobinli makine kullanan ve bobinli makineden vazgeçmeyenlerin bu makineye aşık olacağını iddia eden FK Irons, muhteşem bir makine ile dövme sektöründe devrim yaptı.

33mm gribi bulunan Flux, kalın olmasına rağmen hafif uçak alüminyumu ile üretildiği için çok hafiftir. 178 gram ağırlığı vardır. 

Üzerindeki yukarı ve aşağı tuşu ile voltajı değiştirebilirsiniz. Her basışınız, 0,5V değiştirir. LED ekrandaki renk sayesinde hangi volt aralığında olduğunuzu rahatça anlayabilirsiniz.

 

SERVİS VE TAMİR KONUSUNDA:

Ürün, FK Irons'ın kendi garantisi altındadır. Herhangi bir arıza durumunda, tüketici tarafından ABD'ye gönderilmesi gerekmektedir. Firma harici bir işlemde ürün garanti dışına çıkmaktadır. Firma tarafından geri gönderildiğinde "repair" ibaresi düşürüldüğü için herhangi bir gümrük işlemine tabi olmadan, direkt olarak tüketiciye geri ulaşır. 

https://www.fkirons.com/pages/service linkine girerek, servis formunu doldurmanız ve herhangi bir kargo ile orada belirtilen adrese ürünü göndermeniz gerekmektedir. Ürünü şahıs olarak göndermeniz, sizin çıkarınızadır. 

Anlayışınız için teşekkür ederiz.

FK
Yorum yok